Liberecko

LIBERECKÝ KRAJ
Česká Lípa, Cvikov, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov, Turnov, Harrachov, Jilemnice, Doksy, Zákupy, Frýdlant, Liberec, Železný Brod, Dubá, Český Dub, Nový Bor, Semily, Žandov, Rovensko pod Troskami, Smržovka, Raspenava, Hejnice, Mimoň, Tanvald, Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Ralsko, Rychnov u Jablonce nad Nisou ...
zamek-liberec.jpg
Radnice Rovensko pod Troskami.jpg
N9-c0ku7kWgAp2UJq_Z8rdOEe53kbj3ED6O4wJP54LY&width=341.jpg
image.jpg
divadlo.jpg
95b946c235_25630065_o2.jpg
Váš průvodce po Libereckém kraji

Požár v Rochlici: Soused vytáhl zraněnou ženu z hořícího pokoje

Hasiči.jpg
21. 11. 2016 - LIBEREC - V neděli před šestou hodinou ráno začalo hořet v jednom z bytů na sídlišti Rochlice v Liberci. Oheň se sice rozšířil pouze v jedné místnosti, jenže v ní byla zraněná žena. Tu zachránil soused, který se do zakouřeného bytu dostal ještě před hasiči. A to nebyl jediný jeho hrdinný kousek, když pomohl ven i druhé ženě s dítětem.
„Požár zasáhl kompletně jednu místnost včetně vybavení, ostatní prostory poškodily zplodiny hoření. Další škody způsobila voda z prasklého topení,“ vypočítala mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová.
Hasiči odhadli škodu zatím na 500 tisíc korun, příčina požáru je zatím v šetření.

Zraněnou ženu převezla záchranná služba do liberecké nemocnice. "Měla popáleniny dolní končetiny a inhalační trauma," řekla mluvčí krajské záchranné služby Lenka Moravcová. Nadýchala se horkých zplodin, a může tedy mít poškozené dýchací cesty. Druhá žena i dítě vyvázly bez zranění.
21.11.2016 13:27:29
ad-live
Radnice Liberec.jpg
jested_1.jpg
©2013 - 2017 ad-live
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one