Liberecko

LIBERECKÝ KRAJ
Česká Lípa, Cvikov, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov, Turnov, Harrachov, Jilemnice, Doksy, Zákupy, Frýdlant, Liberec, Železný Brod, Dubá, Český Dub, Nový Bor, Semily, Žandov, Rovensko pod Troskami, Smržovka, Raspenava, Hejnice, Mimoň, Tanvald, Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Ralsko, Rychnov u Jablonce nad Nisou ...
zamek-liberec.jpg
Radnice Rovensko pod Troskami.jpg
N9-c0ku7kWgAp2UJq_Z8rdOEe53kbj3ED6O4wJP54LY&width=341.jpg
image.jpg
divadlo.jpg
95b946c235_25630065_o2.jpg
Váš průvodce po Libereckém kraji

Sněžení komplikuje dopravu na Liberecku, policie uzavřela silnici na Králův háj

sníh na silnici 3.jpg
30. 11. 2016 - LIBERECKÝ KRAJ - Sněžení ve středečních odpoledních a večerních hodinách zkomplikovalo dopravu nejen na Liberecku. Jen během dvou hodin bylo hlášeno zhruba deset dopravních nehod napříč celým krajem. Městská hromadná doprava v Liberci kvůli špatně sjízdným silnicím především v okrajových částech Liberce nabírala až čtyřicetiminutové zpoždění. Jednu silnici musela policie v odpoledních hodinách uzavřít.
„Největší problémy měli řidiči na Králově háji a na Kunratické, ale také v dalších částech Liberce,“ řekla ve středu večer mluvčí dopravního podniku Martina Poršová. Tramvajové dopravy se sněžení nijak výrazně nedotklo.

Právě ulici Dvorskou vedoucí od bývalé Textilany na Králův háj zablokovalo před pátou hodinou odpolední několik aut a policie ji musela uzavřít.

Silničáři se už odpoledne rozhodli pro dopravu nad 3,5 tuny uzavřít také silnici z Tanvaldu na Harrachov a také z Mníšku do Frýdlantu, kde na Albrechtickém kopci často kolabuje doprava kvůli zaseknutým kamionům.

Naopak plné ruce práce měli dopravní policisté. Ve středu odpoledne hlásili dopravní nehody z ulic Svobody, Pilínkovské a Londýnské v Liberci, bouralo se také na Liberecké ulici v Mníšku nebo v Lomnici nad Popelkou. Nehoda byla hlášena také z Hodkovic nad Mohelkou a z Harcova.
30.11.2016 21:56:51
ad-live
Radnice Liberec.jpg
jested_1.jpg
©2013 - 2017 ad-live
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one