Liberecko

LIBERECKÝ KRAJ
Česká Lípa, Cvikov, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov, Turnov, Harrachov, Jilemnice, Doksy, Zákupy, Frýdlant, Liberec, Železný Brod, Dubá, Český Dub, Nový Bor, Semily, Žandov, Rovensko pod Troskami, Smržovka, Raspenava, Hejnice, Mimoň, Tanvald, Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Ralsko, Rychnov u Jablonce nad Nisou ...
zamek-liberec.jpg
Radnice Rovensko pod Troskami.jpg
N9-c0ku7kWgAp2UJq_Z8rdOEe53kbj3ED6O4wJP54LY&width=341.jpg
image.jpg
divadlo.jpg
95b946c235_25630065_o2.jpg
Váš průvodce po Libereckém kraji

Sprejeři řádili v Lípě a ve Cvikově

sprejeři.jpg
1. 11. 2016 - ČESKÁ LÍPA / CVIKOV - Policisté na Českolipsku pátrají po sprejerech, kteří minulý týden poničili objekty v České Lípě a Cvikově.
Sprejerovi či skupině sprejerů se minulý týden podařilo počmárat omítku podnikatelského objektu v ulici Antonína Sovy v České Lípě. Majiteli domu na ní přibyly různé nápisy a také kresba hlavy kocoura. Stalo se tak mezi pondělní 17. hodinou a úterní 9. hodinou ranní.

„Oznamovatel zjistil, že nová výzdoba jen tak smýt nejde, a proto bude muset nechat omítku nově nastříkat. Přijde ho to na nejméně 10 000 korun," říká policejní mluvčí Ivana Baláková.

Sprejeři řádili minulý týden také ve Cvikově. Samozvaní umělci vztáhli své ruce na školní knihovnu ve Cvikově. „Neznámí autoři na ní vytvořili obraz vševidoucího oka zakomponovaného do egyptské pyramidy, ale vedle toho nasprejovali na zdi budovy také vulgární nápisy a nečitelné nebo nesrozumitelné čmáranice. Jejich odstranění přijde město na nejméně 20 000 korun," uvádí Ivana Baláková.

Zároveň dodává, že další pětitisícovou škodu způsobili s podobnou výzdobou i majiteli garáže v Komenského ulici, což je hned vedle školy.

Pokud se policistům podaří sprejery dopadnout, budou se zodpovídat z poškození cizí věci.
01.11.2016 23:25:59
ad-live
Radnice Liberec.jpg
jested_1.jpg
©2013 - 2017 ad-live
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one