Liberecko

LIBERECKÝ KRAJ
Česká Lípa, Cvikov, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov, Turnov, Harrachov, Jilemnice, Doksy, Zákupy, Frýdlant, Liberec, Železný Brod, Dubá, Český Dub, Nový Bor, Semily, Žandov, Rovensko pod Troskami, Smržovka, Raspenava, Hejnice, Mimoň, Tanvald, Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Ralsko, Rychnov u Jablonce nad Nisou ...
zamek-liberec.jpg
Radnice Rovensko pod Troskami.jpg
N9-c0ku7kWgAp2UJq_Z8rdOEe53kbj3ED6O4wJP54LY&width=341.jpg
image.jpg
divadlo.jpg
95b946c235_25630065_o2.jpg
Váš průvodce po Libereckém kraji

V Liberci po pěti měsících skončí uzavírka mostu v Londýnské

zákaz vjezdu.jpg
11. 11. 2016 - LIBEREC - V Liberci skončí téměř po pěti měsících uzavírka frekventované Londýnské ulice. Bez omezení bude průjezdná od rána pondělí 14. listopadu, řekl dnes vedoucí krajského odboru dopravy Jana Čápa.
Úsek v Růžodole, nedaleko fotbalového stadionu U Nisy, byl uzavřený od začátku července kvůli opravě mostu přes Nisu. Dožilá konstrukce se kompletně měnila. Oprava měla původně trvat až do konce listopadu, práce se ale podařilo zhruba o 14 dnů urychlit.

Dopravu v Liberci by od pondělí měla omezovat už jen jedna velká silniční stavba, a to rekonstrukce 400 metrů dlouhého úseku kolem teplárny na třídě Dr. Milady Horákové. Tam mají práce naopak zpoždění a silnice zůstane uzavřená zřejmě až do 16. prosince. Jde o sdruženou investici města a vlastníků inženýrských sítí.

Za zpožděním prací je podle mluvčí liberecké radnice Jany Kodymové rozhodnutí provozovatele vodohospodářských staveb, který dal opravit také vodovodní a kanalizační přípojky, i když to je starostí vlastníků připojených nemovitosti. "Pokud by to neudělal, tak reálně hrozilo, že se v nově opravené komunikaci budou provádět výkopy právě kvůli opravám přípojek," uvedla Kodymová. Samotná oprava silnice tak začala se sedmitýdenním zpožděním, které se už nepodaří dohnat. Podle původního plánu mělo být vše hotovo do konce listopadu.
11.11.2016 22:23:34
ad-live
Radnice Liberec.jpg
jested_1.jpg
©2013 - 2017 ad-live
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one