Liberecko

LIBERECKÝ KRAJ
Česká Lípa, Cvikov, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov, Turnov, Harrachov, Jilemnice, Doksy, Zákupy, Frýdlant, Liberec, Železný Brod, Dubá, Český Dub, Nový Bor, Semily, Žandov, Rovensko pod Troskami, Smržovka, Raspenava, Hejnice, Mimoň, Tanvald, Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Ralsko, Rychnov u Jablonce nad Nisou ...
zamek-liberec.jpg
Radnice Rovensko pod Troskami.jpg
N9-c0ku7kWgAp2UJq_Z8rdOEe53kbj3ED6O4wJP54LY&width=341.jpg
image.jpg
divadlo.jpg
95b946c235_25630065_o2.jpg
Váš průvodce po Libereckém kraji

Výměna svodidel na hlavním tahu z Liberce na Turnov se chýlí ke konci

images-15.jpeg
8. 11. 2016 - LIBEREC / TURNOV - Kolonám na silnici I/35 mezi Libercem a Turnovem brzy odzvoní. Rekonstrukce svodidel, která začala po prázdninách a omezila dopravu, se chýlí ke konci. V úterý skončí dopravní omezení ve směru na Prahu, v opačném směru by mělo být hotovo v průběhu listopadu.
Pokud počasí dovolí pokračovat v rekonstrukci, od 15. listopadu do konce měsíce, budou pokračovat práce na krajnicích v jízdním pásu Hodkovice – Rádelský mlýn. „V případě nástupu zimního období a nemožnosti pokračovat v rekonstrukci, bude neprodleně dopravní omezení odstraněno,“ říká Blanka Daníčková z tiskového oddělení krajského úřadu.

V místech, kde to šířka silnice dovoluje, je doprava vedena ve dvou zúžených jízdních pruzích tak, aby bylo možné předjíždění pomalu jedoucích auta. „Vzhledem k délce úseku a intenzitě provozu na silnici je pravidelně kontrolován stav dopravního značení. V závislosti na stavebních pracích budou v jejich průběhu provedeny změny v dopravním omezení,“ dodává Jan Čáp z odboru dopravy.

Na dlouho si řidiči ale od dopravních omezení neodpočinou. V roce 2017 bude probíhat modernizace svodidel ve středním dělícím pásu i na krajnicích na navazujícím úseku I/35 Hodkovice nad Mohelkou – Ohrazenice.
08.11.2016 07:03:47
ad-live
Radnice Liberec.jpg
jested_1.jpg
©2013 - 2017 ad-live
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one